.

.

OCEA DIY Кожа Занает Работ Третман Ролер Пенкало Маслото Додатоци Алатка

OCEA DIY Кожа Занает Работ Третман Ролер Пенкало Маслото Додатоци Алатка

DEN 214.00
DEN 225.12
-5 %
Достапност

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 133 X 15 X 10мм/5.
Карактеристики :
Брзо и ефикасно сликарство работ на нафта. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време На Испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Високо квалитетен материјал, трајни производи за долго време се користи. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Боја непречено и природно форма во кружна форма. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
127400
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
Approx. 133 X 15 X 10mm/5.24 X 0.59 X 0.39in.
R

Производи во категоријата