.

.

НОВИ 2017 Чист Бакар Кожа Занает Кожа Работ Боја Масло Шие DIY Рака за Шиење Поставува PTSP

НОВИ 2017 Чист Бакар Кожа Занает Кожа Работ Боја Масло Шие DIY Рака за Шиење Поставува PTSP

DEN 291.00
DEN 493.44
-41 %
Достапност

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Функција :
Лесен за употреба и чиста. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Материјал : Чиста Месинг
Големина на : 40*25*10мм
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
1 сет x Алатки
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
1 сет на Алатки
Материјал:
чиста месинг
Големина на:
40*25*10мм
R

Производи во категоријата