.

.

MTC160A (MTC160A1600V) Нов и оригинален ЗЛАТО

MTC160A (MTC160A1600V) Нов и оригинален ЗЛАТО

DEN 1728.00
Достапност

Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
MTC160 A (MTC160 A1600 V) Нов и оригинален ЗЛАТО Thyristor модул
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Наплата & Замена
1. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. IGBT МОДУЛ.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Во рок од 10 дена замена или враќање.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE.

Употреба:
Општа Намена
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
MTC160A (MTC160A1600V)
is_customized:
Yes
Теорија:
.
Контакт Оптоварување:
.
Напон:
.
Заштита На Функција:
.
R

Производи во категоријата