.

.

промет на големо со 10pcs/многу реле HK4100F-DC9V-SHG

промет на големо со 10pcs/многу реле HK4100F-DC9V-SHG

DEN 681.60
Достапност


HK4100 F-DC9 V-SHG

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
HK4100F-DC9V-SHG
Бренд Име:
Достоен Електроника
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
9V
skype id :
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889
R

Производи во категоријата