.

.

Батерија Мултифункционален Мини LED Светилка USB Полнач за Итни Светилка Факел 1 Режим светлина Моќ Банка работат светилка 5V 1А

Батерија Мултифункционален Мини LED Светилка USB Полнач за Итни Светилка Факел 1 Режим светлина Моќ Банка

DEN 677.00
DEN 712.80
-5 %
Достапност


Батерија Мултифункционален Мини LED Светилка USB Полнач за Итни Светилка Факел 1 Режим светлина Моќ Банка работат светилка 5 V 1А
Параметарот :
1.LED боја : бела/Црвена.Зелена 2.Текст напојување : 5 V/1 A (Микро USB) 3.Излезна моќност : 5 V/1 A (USB) 4. Капацитетот на батеријата : 2600mah 5.Големина : 24mm*24mm*300мм 6. Материјал : коло, алуминиум, железо, литиум батерии, пластични Feutures : 1. Мобилниот напојување може да се отстрани, како независна мобилни моќност употреба, За вашиот мобилен телефон или таблет со електрична полнење. 2. Може да се ротира 360 степени во било светилка осветлување.
3. Постојат трепка функција, може да се користи како Предупредување Светлина. 4. Полни три часа , на располагање за три часа. 5. Избегнувајте користење на висока температура и влажно место. Употреба :
Нички возила одржување и поправка работа
Отворено слободно време
Планинарски
кампување
риболов
Итни осветлување
На возилото
Гориво бар
пакување :
1 * LED Светилка USB Полнач за Итни Светилка

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
2000 година
полнач:
Батерија
Бренд Име:
Aixy
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
10
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,18650
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Водоотпорен:
Yes
боја:
Бела,Мулти
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Планинарски кампување риболов Итен случај осветлување
Број На Модел На:
Мини LED Светилка USB Полнач за Итни Светилка
Led боја:
бело/Црвено.Зелена
Влезна Моќност:
5V/1A (Микро USB)
Излезна Моќност:
5V/1A (USB)
Капацитетот На Батеријата:
2600mAh
Големина:
24mm*24mm*300mm
Материјал:
коло, алуминиум, железо, литиум батерии, пластични
Гаранција:
2 години
R

Производи во категоријата