.

.

Топла продажба Пиштол светло сива Тактички батерија 5000LM 4.2 V XML-T6 LED Светилка Факел + полнач + 1*батерија 18650

Топла продажба Пиштол светло сива Тактички батерија 5000LM 4.2 V XML-T6 LED Светилка Факел + полнач +

DEN 700.00
DEN 760.80
-8 %
Достапност


Топла продажба Пиштол светло сива батерија 5000 LM 4.2 V XML-T6 Тактички LED Светилка Факел + полнач + 1*батерија 18650
Параметар : 1.LED Emitter : T6 2.Светилка Век : 100,000 Часа 3. Боја : сребро сива 4.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина, 5.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie 6. Траење : 3-4 часа 7.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум 8.големина : 35mm*165mm 9.батерија : 1*18650( inclide)
Употреба :
Итни случаи, Пребарување, Лов, Рутински Patroling, Пештера истражување, Кампување, Риболов, Пешачењето, Bicycing, Куќа користење, самоодбрана, Секојдневно користење.
Пакет :
1* Светлото+полнач+1*батерија 18650
Answer : ___________________________ Note : ова е led светилка,не taser пиштол или нешто друго ,тоа е само изгледа како taser!!!

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
НИ приклучокот на полначот, ЕУ приклучок за полнач
Бренд Име:
Aixy
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Крстоносните
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Темно Сива Боја
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
ААА,Литиум Јон,18650
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
10
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Батерија
Број На Модел На:
led тактички фенерче
Тип На Објект:
Рефлектори
led emitter:
T6
Светилка Живот:
100,000 Часа
боја:
Пиштол Црна
Се Емитуваат Боја:
бела светлина
Прекинувач:
Опашката Капа Clicky/Clickie
Траење:
3-4 часа
Случај Материјал:
Издржливи авиони-одделение алуминиум
Големина:
35mm*165mm
Гаранција:
2 години
Место:
Кина
R

Производи во категоријата