.

.

18 инчен наводнување стапче со 1000 мрежа прскање главата Алу алуминиумски материјал

18 инчен наводнување стапче со 1000 мрежа прскање главата Алу алуминиумски материјал

DEN 1196.00
DEN 1313.76
-9 %
Достапност


За 1/2' црево
Превозот
1) Нашите процесот време е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.
3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.
Трговија на големо
1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга. Во случај да имаат такви барања, не двоумете се да ги споделите со нас.
Повратни информации
1) Почитувани купувачот, вашиот задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние се залагаме за 100% на тоа.
2) Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен повратните информации.
3) Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи everyt ing работат непречено.
Ви благодариме за вашето внимание и да ја посетите!

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
ZY
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
HC9
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
Големина:
1/2'' female thread
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата