.

.

20Pcs/многу Симпатична Був Хартиените Салфети Богородица Дрво Ткиво За Роденден Декорација Деца Табела Материјали

20Pcs/многу Симпатична Був Хартиените Салфети Богородица Дрво Ткиво За Роденден Декорација Деца

DEN 132.00
DEN 258.72
-49 %
Достапност

Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Ви благодарам многу. Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.
Функција :
100% Сосема Нов, Frist квалитет
Предмет : Свадба Хартиените Салфети
Материјал : 100% Богородица Дрво Ткиво
Персонализација : Печатени
Приближна Големина : 16. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за одговори
Повратни информации : Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел!! Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.5 СМ : Кога се отвори големина : 33*33 CM
Количина : 20pcs/многу
Пакување : OPP
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. Ако не се задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство.

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Шема:
Полна Боја,Цртан филм животинско
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
CB002
is_customized:
Yes
Објект:
Свадба Хартиените Салфети
Приближната Големина На:
16.5*16.5 CM Кога се отвори
боја:
како Слика
R

Производи во категоријата