.

.

торба повторно 030717 нова жешка човек кожа ранец студент училиште торба

торба повторно 030717 нова жешка човек кожа ранец студент училиште торба

DEN 696.00
Достапност

торба повторно 030717 нова жешка човек кожа ранец студент училиште торба

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Број На Модел На:
030717
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
Техника:
Никој
Големина:
45*33*14cm
R

Производи во категоријата