.

.

НОВИ Водоотпорен Ранец Транспарентен Јасно Пластика за тинејџерки ПВЦ Училиште Кеси Рамената Торба простор ранец лаптоп

НОВИ Водоотпорен Ранец Транспарентен Јасно Пластика за тинејџерки ПВЦ Училиште Кеси Рамената Торба простор

DEN 384.00
DEN 662.40
-42 %
Достапност

П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. ве молиме запомнете да ни информираат за измена на испорака обвиненија, ние ќе ги апсорбира 50% на испорака обвиненија за вас.ви благодариме!. Повеќе од 2 дена или повеќе од 2 дена, контактирајте со продавачот на квалитетот на цел, продавачот не ќе го прифати, ве молиме прочитајте ги внимателно! 2. ако не се добие одговор во рок од 24 часа ,ве молиме проверете ја вашата е-мејл соодветно.Ве молиме не го даваат негативни коментари пред преговори.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-7 дена по добивањето на вашите нарачки.Сите производи се врати треба да се водат на исти со оригиналот, па како да имаат право да се вратат и да го промените нова.Сите производи ќе бидат внимателно селектирани, пред испорака, ве молиме да го извести во рок од 2 дена по приемот ако стоките примени со квалитет проблем. значи, ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас веднаш. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
LXFZQ
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
LXFZQ-02
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Viscose
Техника:
Други
Применливи пол:
Неутрален/Унисекс
Материјал:
ПВЦ
јачина:
20-35L
Пакет структура:
Темно торба патент
Uncap Начин:
Патент
Рамо Појас Корен Број:
Двојно Baldrics
Материјалот квалитетот на материјалот:
Без платно
дизајн:
Чиста Боја
Популарната елементи:
Транспарентна
Големина:
38*28*15 cm
R

Производи во категоријата