.

.

2018 Вистинска Директна Продажба Нов Стил Слободно Голем Капацитет Мода За Жените High-end Оксфорд Ранци Softback Жените Ранец

2018 Вистинска Директна Продажба Нов Стил Слободно Голем Капацитет Мода За Жените High-end Оксфорд Ранци

DEN 1915.20
Достапност


започнете
крајот

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Декорација:
Писмо
Бренд Име:
Equestrian Dressage
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Жакард
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Шаблон Тип:
Геометриски
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Y021-1
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата