.

.

2018 Луксузен Бренд Вистински Кожни Чанти Жените Кеси Моден Дизајнер дами Crossbody Кеси За Жените Рамо Синџир Кеси X-4

2018 Луксузен Бренд Вистински Кожни Чанти Жените Кеси Моден Дизајнер дами Crossbody Кеси За Жените Рамо

DEN 1248.00
DEN 2496.00
-50 %
Достапност


Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Буква,Лак,Да Ги Заклучуваат,Крзно,Чипка,Цртан Филм Printing,Chains,Ribbons,Ruffles,Flowers,Tassel,Feathers,Rivet,Button,Sequined,Embroidery,Beading,Criss-Cross,Ruched,Scarves,Diamonds,Pearl,Шупливи Надвор
Повод:
Партија
Шаблон Тип:
Серпентина
Број на Рачки/Ремени:
Три
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Snakeskin
Бренд Име:
паста
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
1:
Жените Вистински Кожни Чанти Дизајнер На Чанти Висок Квалитет
2:
Вистинска Вистинска кожа Женска Чанти жените торба Cacual Tote
3:
100% вистински кожа Жените Торба Познатиот Дизајнер на Чанти
4:
Луксузен Бренд Дизајнер на Чанти Висок Квалитет Вистински Кожни чанти
5:
Овча Вистинска Кожа женска Торба Крокодил Торба
6:
Познатите Брендови Дизајнер На Чанти Висок Квалитет Tote Торба Bolsa Femininas
7:
Жените Вистински Кожни Чанти Рамо/Crossbody Гласник Кеси
8:
Брендот За Женска Чанти Дизајнер Вистински Кожни Чанти Висок Квалитет
9:
Патент Tassel Синџир кофа Кеси Crossbody Кеси За Жените dames tassen
0:
Луксузен Бренд Дизајнер Масло, Восок Cowhide Жените Вистински Кожни Чанти
R

Производи во категоријата