.

.

Лето Неколку Работи Капа Везови Бејзбол Капа Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи

Лето Неколку Работи Капа Везови Бејзбол Капа Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи

DEN 131.00
DEN 174.24
-25 %
Достапност


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Лето Неколку Работи Капа Везови Бејзбол Капа Акрилик Мажи Жени Подароци Хип-хоп Капи
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет
Мода и привлечни
Совршен капа за парови
Рамен врв
Ретро стил на snapback големина прилагодувач
Материјал : Памук twill
Боја : Црна
За сцена : Патување
Модел : Кралот, Кралицата
Применливи предмети : млади љубители на тинејџерскиот
Возрасни големина : една големина (прилагодливи)
Големина : Прибл. 56cm-60cm/22.05"-23.62"
Пакетот вклучува : 1 x шапка Забелешка :
1. Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0.1-0.5 инчи грешка
2. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.

Шапка Големина:
една големина
Функција:
Sunshade
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
PGM
R

Производи во категоријата