.

.

600GPH MKBP1-G600-04 3/4 микро 12/24v 600GPH Не-Заглави на Подводните Bilge Пумпа 600 GPH/ 2271 LPH SFBP1 G600-05 Бесплатен Превозот

600GPH MKBP1-G600-04 3/4 микро 12/24v 600GPH Не-Заглави на Подводните Bilge Пумпа 600 GPH/ 2271 LPH SFBP1

DEN 1889.28
Достапност


Должност Циклус
Наизменична
Напон
12/24v
600 GPH MKBP-G600-04 3/4" микро 12/24v вода пумпа Големина : Сите bilge пумпи :
600 GPH MKBP-G600-04 3/4" микро 12/24v пумпа за вода се користи во морските моторни домови
Нашите Услуги
1.0 засилувачи max тековната нерешено
Макс Притисок
Не е потребно
МОТОРНИ
Тип
Компактен, ефикасност, долг живот мотор
Води
18 AWG, 1 m Води
Температурни Граници
110 F (43 C) Max.
Priming Способности
Не е потребно поплавени вшмукување
Моќност
3. W MKBP-G600-04 600 GPH 12/24 V 3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.5 m 1 m 19 мм/3/4" 0.
Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 15-25 работни дена
Преку Морето : Според редоследот. Компанијата Информации
Производител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing - светски познатата град за ниско-напонски електрични апарати. Објектот ќе биде предаден во рок од 5-7 работни дена . : 110 F (43 C)
МОТОР Тип : Компактен, ефикасност, долг живот мотор
Сместување : Тешки ABC Домување
Води : 18 AWG, 1 m Води
Должност Циклус : Наизменична
Фабрика : ОЕМ/ODM се добредојдени
Опис На Производот
600 GPH MKBP-G600-04 3/4" микро 12/24v пумпа за вода СТАНДАРДНИ КОНФИГУРАЦИИ ПУМПА
Модел Проток Volts Сегашниот Шеф Жица доведе Штекер Кол Н W/G.

Напон:
12v, 24v
Бренд Име:
makerele
моќност:
Електричен
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MKBP-G600-04
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Примена:
Подводните
Структура:
impeller пумпа
Гориво:
12/24v електрични
Тип:
Приклучоци
Напон:
12/24V
Номинална Струја:
3/1.5
R

Производи во категоријата