.

.

протокот сензор за bilge пумпи Автоматско Електрична Пумпа за Вода Плови Switch DC Bilge Пумпа Префрлете се на Располагање Бесплатен Превозот од Кина

протокот сензор за bilge пумпи Автоматско Електрична Пумпа за Вода Плови Switch DC Bilge Пумпа Префрлете

DEN 537.00
DEN 609.60
-12 %
Достапност

Пак пумпа кога нивото на водата ќе достигне 2 (51mm)
2.html
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција.
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.2
Инсталации за цртање на bilge пумпа плови префрлате
ГОЛЕМИНА на bilge пумпа плови префрлате
Пакување :
Картон Големина : 54*42* 31cm
Бруто Тежина : 8. Универзален дизајн работи со сите 12 V, 24 V и 32 V bilge пумпи.Bilge Пумпа Плови Switch МК-CFS12 НА bilge пумпа плови прекинувачот е паметен уред користи во чамци што се врти на bilge пумпа кога водата во bilge ќе достигне одредено ниво. Направен од цврсто термопластични.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Пак пумпа надвор, кога нивото на водата ќе достигне 3/4 (19mm)
3. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Тоа е мора да се има во секој брод на кој е оставен без надзор за било должината на времето, како и сите чамци имаат тенденција да излегуваат во јавноста барем некои од вода.

Бренд Име:
makerele
Структура:
Еден фаза Пумпа
моќност:
Електричен
Гориво:
Дизел
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
МК-CFS12
Теорија:
Електромагнетни Пумпа
Примена:
Поморски
Гориво:
електронски моќ
R

Производи во категоријата