.

.

MKBP-G350-03 3/4 цревото 12/24V Подводни Риболов Брод Bilge Пумпа за Вода 350GPH со Мало Поле и Мануел Бесплатен Превозот

MKBP-G350-03 3/4 цревото 12/24V Подводни Риболов Брод Bilge Пумпа за Вода 350GPH со Мало Поле и Мануел

DEN 1776.48
Достапност

Објектот ќе биде предаден во рок од 5-7 работни дена .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. : 110 F (43 C)
МОТОР Тип : Компактен, ефикасност, долг живот мотор
Сместување : Тешки ABC Домување
Фабрика : ОЕМ/ODM се добредојдени
Води : 18 AWG, 1 m Води
Должност Циклус : Наизменична
Опис На Производот
MKBP-G350-03 3/4" цревото 350 GPH 12/24v seaflo прирачник tmc bilge пумпа СТАНДАРД ПУМПА КОНФИГУРАЦИИ Модел Проток Volts Сегашниот Шеф Жица доведе Штекер Кол Н W/G.0 засилувачи max тековната нерешено
Макс Притисок
Не е потребно
МОТОРНИ
Тип
Компактен, ефикасност, долг живот мотор
Води
18 AWG, 1 m Води
Температурни Граници
110 F (43 C) Max.46
Карактеристики & Бенефиции
Пумпа и да се префрлате се застане сам производи
Компактен, ефикасност, долг живот моторс
Нови меркур слободно плови прекинувачи
Големина : 350 gph во 12/24 volt верзија
Лесно чистење snap-заклучување на цедилка основи
Анти-Airlock заштита
Ексклузивно влага тесни фоки
Целосно потопна
Морски одделение блокиран жици
Молчи и vibrationless операција
Типични Апликации
Морски
RV & Campers
Индустриски
ПУМПА
Течни Температура
110 F (43 C) Max.

Напон:
12v, 24v
Бренд Име:
makerele
моќност:
Електричен
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MKBP-G350-03
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Примена:
Подводните
Структура:
impeller пумпа
Гориво:
12/24v електрични
Тип:
Приклучоци
Напон:
12/24V
Номинална Струја:
2/1A
R

Производи во категоријата