.

.

Жените Јапонски Голи штица Женски Ребрести Аниме Секси Backless Секојдневен Turtleneck Вест Џемпер Поврзана Резервоарот Врвот cosplay носии

Жените Јапонски Голи штица Женски Ребрести Аниме Секси Backless Секојдневен Turtleneck Вест Џемпер Поврзана

DEN 945.00
DEN 1431.84
-34 %
Достапност

Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Откако ќе го примени и да го провери тоа право, ние прифаќаме целосна наплата.Ако има некои проблеми со превозот, ве молиме contct ни е на прво место.
DHL/ФЕДЕКС : 3-7 работни дена.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас.
Можете исто така да плати EMS, DHL, Fedex ако ви треба итно. Ве молиме чувајте го во оригинална како што
прати и врати се на нас.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
RUBU
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
MY001
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Ruched
Стил:
Секси & Клуб
Материјал Состав:
Памук
Техника:
Компјутер Плетени
Стил:
Новина
R

Производи во категоријата