.

.

Есен и Зима класичен стил формално plaid мажите v деколте без ракави волна џемпер вест

Есен и Зима класичен стил формално plaid мажите v деколте без ракави волна џемпер вест

DEN 856.80
Достапност


Големина/ Висина(CM)/ Тежина(KG) :
S 165 CM 50-60
М 170 CM 60-65
L 175 CM 70-75
XL 180 CM 80-85
XXL 185 CM 90-100
Прочитајте големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (1-3 СМ грешка)

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
NISIHU
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Кашмир,Памук,Волна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Plaid
R

Производи во категоријата