.

.

2 ПАРЧИЊА MXL30 Tensioner Макара Со заби или без заби Неактивен Макара За Ширина 10мм MXL Појас

2 ПАРЧИЊА MXL30 Tensioner Макара Со заби или без заби Неактивен Макара За Ширина 10мм MXL Појас

DEN 285.00
DEN 335.52
-15 %
Достапност

MXL30 Idler Макара Без Заби Или Со Заби Tensioner Макара 30 T Неактивен Макара За Ширина 6mm MXL Појас MXL30 дијаметар A=18.9 mm C=10мм
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Создаден дијаметар:
Понесе 3 без заби, Понесе 4 без заби, создаден 5 нема заби, понесе 3 со забите, го понесе 4 со заби, создаден 5 со заби, создаден 6 со заби, создаден 6 без заби
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
MXL30 појас ширина 10мм
Тип:
Времето
R

Производи во категоријата