.

.

плетење волнени бебе чевли не можат да си дозволат да новороденче момчиња девојчиња прво одење на Младата Деца Дома Влечки Децата Подароци xz72

плетење волнени бебе чевли не можат да си дозволат да новороденче момчиња девојчиња прво одење на Младата

DEN 300.00
DEN 315.36
-5 %
Достапност

Вклучува : Еден пар на чевли. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
плетење волнени бебе чевли не можат да си дозволат да новороденче момчиња девојчиња прво одење на Младата Деца Дома Влечки Децата Подароци xz72
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.

Чевли Големина:
5, 6, 7
Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MiYuebb
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Овча
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Име на производ:
Материјал:
Волна
Производ големина:
видете на задната страна на детали за големината табела
Пакување:
opp
Информации За Производот Код:
xz72
Погоден за оваа сезона:
пролет, есен и зима
Стил:
Мода, симпатична
Answer:
___________________________ Note
R

Производи во категоријата