.

.

Бебе Прво Пешаци Бебе Чевли Мека Дното Не се лизга Деца Чевли за Бебиња

Бебе Прво Пешаци Бебе Чевли Мека Дното Не се лизга Деца Чевли за Бебиња

DEN 220.00
DEN 239.52
-8 %
Достапност


Вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
Дефектни и оштетени производи ќе се нудат замена или рефундирање, понудата со доверба.Ве молиме да ни даде можност да се реши доколку има било каков проблем. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,pls контактирајте со нас, прво ако вашиот парцели одложен.15~30 дена за хонг конг Пост Воздух Mail/Кина Пост Воздух Пошта испорака.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
Ако сте незадоволни со предмети(личен избор),можете да се вратите до нас во рок од 7 дена.
We 'll се обидуваме се потрудиме да ви понудиме најдобра услуга. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вашите 5 sater позитивна повратна реакција ќе биде високо ценета. Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .Ако сте задоволни со предмети,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Општо Земено,3~5 дена за DHL/UPS-от испорака.
Ние Брод на Светот,освен APO/FPO.7~10 дена за ЕМС испорака.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Цвет
Бренд Име:
гума брат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојка
R

Производи во категоријата