.

.

50 метри, Дијаметар 1.2 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени

50 метри, Дијаметар 1.2 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени

DEN 285.00
DEN 335.52
-15 %
Достапност


50 метри, Дијаметар 1.2 mm Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени
1 мм Челичното Јаже + 0.2 мм Пластични Обложени =1.2 mm
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Изградба 7x7

Број На Модел На:
1.2 mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата