.

.

10meters 0.8 mm Чиста T2 бакарна жица, Индустрија Експеримент DIY T2 бакарна жица

10meters 0.8 mm Чиста T2 бакарна жица, Индустрија Експеримент DIY T2 бакарна жица

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %
Достапност


10meters 0.8 mm чист бакар жица, Индустрија Експеримент DIY бакарна жица
Големина : 0.810.000 mm
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Структура:
F Менгеме
Број На Модел На:
0.5 mm
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата