.

.

10PCS M6 еден Стеги Тока Челичното Јаже Клип 6MM од не ' рѓосувачки Челик 304

10PCS M6 еден Стеги Тока Челичното Јаже Клип 6MM од не ' рѓосувачки Челик 304

DEN 172.00
DEN 202.56
-15 %
Достапност


10 PCS M6 еден Стеги Тока Челичното Јаже Клип 6 MM од не ' рѓосувачки Челик 304
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
Цевка Стеги
Број На Модел На:
M6
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата