.

.

Висок Квалитет 100pcs/Многу М5 Дијаметар Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping Ракав

Висок Квалитет 100pcs/Многу М5 Дијаметар Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping

DEN 607.00
DEN 714.24
-15 %
Достапност

m6 Дијаметар Алуминиум Ferrules Челичното Јаже
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Структура:
G Менгеме
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Тешки
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
R

Производи во категоријата