.

.

100PCS М4 4mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

100PCS М4 4mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

DEN 158.00
DEN 186.24
-15 %
Достапност

4mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping
M4 големина На=4.4 mm
ле

is_customized:
Yes
Структура:
Цевка Стеги
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Тешки
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
M4
R

Производи во категоријата