.

.

20 метри Дијаметар 3мм Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени

20 метри Дијаметар 3мм Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %
Достапност


20 метри Дијаметар 3мм Нерѓосувачки Челични Јажиња со Црна Пластика Обложени
2 mm Челичното Јаже +1.0 mm Пластични Обложени =3 мм
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Изградба 7x7

Број На Модел На:
3мм
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата