.

.

200PCS М2.5 2,5 mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

200PCS М2.5 2,5 mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping

DEN 158.00
DEN 186.24
-15 %
Достапност

2.5 mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња Crimping
М2.5 големина На=2.7 mm
ле

Број На Модел На:
М2.5
is_customized:
Yes
Структура:
Цевка Стеги
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Тешки
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
R

Производи во категоријата