.

.

10meters 1.0 mm чиста Ta2/Gr2 титаниум жица, Индустрија Експеримент DIY Титаниум жица

10meters 1.0 mm чиста Ta2/Gr2 титаниум жица, Индустрија Експеримент DIY Титаниум жица

DEN 501.00
DEN 589.44
-15 %
Достапност


10meters 1.0 mm ta2 чист титаниум жица, Индустрија Експеримент DIY Титаниум жица
Големина : 1.010000 mm
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
1.0*10000mm
Структура:
F Менгеме
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата