.

.

50 метри, Дијаметар од 1,5 мм 7*7 Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија Влече јажето clothesline

50 метри, Дијаметар од 1,5 мм 7*7 Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност


Нерѓосувачки Челични Јажиња челични јажиња челик кабелот жица линија Влече јажето clothesline
1.5 mm Челичното Јаже
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Изградба 7x7

Број На Модел На:
1.5 mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата