.

.

4pcs/многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм црна Карбонски влакна цевка менгеме /CNC алуминиумска цевка менгеме, мулти-оската воздух

4pcs/многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм црна Карбонски влакна цевка менгеме /CNC

DEN 273.00
DEN 320.64
-15 %
Достапност


4pcs/многу 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм Карбонски влакна цевка менгеме /CNC алуминиумска цевка менгеме, мулти-оската воздух

Големина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25mm, 30mm
Структура:
Цевка Стеги
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30мм 35mm 40mm
Материјал:
Алуминиум
R

Производи во категоријата