.

.

бесплатен превозот Крстот кристал неколку свадба прстени за мажи жени љубители Мазна 316L не ' Рѓосувачки Челик трговија на големо

бесплатен превозот Крстот кристал неколку свадба прстени за мажи жени љубители Мазна 316L не ' Рѓосувачки

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %
Достапност

ние прифаќаме нарачки во празници.ви благодариме за вашиот understading.
Кинески новогодишните празници се 7-ми февруари-24.
Политика На Враќање :
Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа.
Вашето задоволство,нашите извршување!!
.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден.
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Ова се нашите цели . Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена . Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.
ИЗВЕСТУВАЊЕ : /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Пошта се без следење на број.ние ќе брод на цел еден по еден по 25 февруари.
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме 7/24 услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања за моите производи.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
4mm,6mm
Бренд Име:
Monla
Број На Модел На:
R1239
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични
R

Производи во категоријата