.

.

Моден Женска Гроздобер Луксузни Голем Прстен Soild 925 Sterling Silver Создадени Аквамарин Кристал Birthstone Прстен За Жените Партија

Моден Женска Гроздобер Луксузни Голем Прстен Soild 925 Sterling Silver Создадени Аквамарин Кристал Birthstone

DEN 918.00
DEN 1996.32
-54 %
Достапност

Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. НАКИТ MAINTANCE СЕ ИЗБЕГНЕ ПОТ AVIOID СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА
КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите ! 【7】 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 【4】 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 【3】 Ние само брод да се потврди цел адреси. 【5】 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ЗА FACTBOOK 【1】 Вашите ПОВРАТНИ информации е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Аквамарин
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
гроздобер партија сребрени прстени
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
101712012019
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
сребро 925 накит:
Моден Жените Сребрени Прстени
прстени сет за жени:
Викторија Камен Sterling Silver Прстени
Карактеристики:
Гроздобер Антички Сребрен Прстени
свадба прстени:
Парична казна Прстени за Жените Партија Накит
925 свадба бендови:
Топаз Кристал Кубни Циркони CZ
прстени накит:
Бохемија Барокната Палата Трендовски Прстен
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка
боја:
Создадени Рубин Гранат Аквамарин Смарагд Peridot Sapphire Топаз Опал
Објектот:
100% Вистински Сребро Дама Прст Прстени
R

Производи во категоријата