.

.

Самовилска 2017 Гроздобер Прилагодливи Еднорог Прстен Мажите Модерен Симпатична Накит Прстени За Жените Anillos Mujer Warcraft

Самовилска 2017 Гроздобер Прилагодливи Еднорог Прстен Мажите Модерен Симпатична Накит Прстени За Жените

DEN 110.00
DEN 215.52
-49 %
Достапност


Бидејќи на различни екран,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
004
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
R

Производи во категоријата