.

.

VOROCO Чисто Сребро Цвет Флорални Прилагодливи Отворен Прст Прстени 925 Фунта Сребро за Жените Свадба Подарок Прстени VSR046

VOROCO Чисто Сребро Цвет Флорални Прилагодливи Отворен Прст Прстени 925 Фунта Сребро за Жените Свадба

DEN 384.00
DEN 589.92
-35 %
Достапност


Производи Детали :
Материјалот е 100% 925 фунта сребро. Сребро оксидација процес направи прстен се историски и мистериозна. Гроздобер прстен е слободен големина. Се меша и натпревар некои прстени од себе за да го прикажете вашиот сопствен карактеристики и личност .

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
VSR046
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
VOROCO
Обликотшема:
Цвет
Главниот Камен:
Никој
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
GDTC
Сертификат Број:
68170754984
боја:
Сребро & Црна
R

Производи во категоријата