.

.

Новиот дизајн мода Гроздобер едноставна Плоштадот Панк прстен,од не ' рѓосувачки челик црна/gold/розово злато /сребрена црна прст бенд прстен накит

Новиот дизајн мода Гроздобер едноставна Плоштадот Панк прстен,од не ' рѓосувачки челик црна/gold/розово

DEN 272.64
Достапност


Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
Злато, Сребро, злато се Зголеми, Црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Скелетот
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Valily Накит
Број На Модел На:
x6
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата