.

.

5pcs/заливи 925 фунта сребрен прстен На crural се откажат од мода сребро отворање и прстен Личност шарм женски пари, сребрен прстен

5pcs/заливи 925 фунта сребрен прстен На crural се откажат од мода сребро отворање и прстен Личност шарм

DEN 118.00
DEN 168.00
-30 %
Достапност

Ако цел износ повеќе од $400,ќе испрати страна на курирската служба DHL,EMS за бесплатен превозот,кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. може да ви помогне да следење на статусот на наредби.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас.Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере. Превозот : 1.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.
За нас : 1.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка!. Ако сакате да ја плати, се чувствуваат товар е премногу скапи, или се чувствуваат неразумно товар, Ако мислите дека цената е надвор од цената на производот премногу, ве молиме контактирајте со продавачот, продавачот ќе се базира на вашата земја, за да се утврди дали превозот е разумно Повратни информации : 1.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
18k, сребро, 24k
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ај-470-925
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm,5.5 мм
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Производ Во Боја:
Сребро.
Производ материјал:
925 Sterling silver
Квалитетот на производот:
Здравствена заштита, заштита на животната средина
Производот е погоден за:
Девојчето, подарок
Прстен големина:
ОТВОРЕТЕ
Пакување:
5pcs/залив
R

Производи во категоријата