.

.

Самовилска Трговија На Големо 2017 Гроздобер Прилагодливи Куќа Мачка Прстен Мажите Модерен Симпатична Накит Прстени За Жените Anillos Mujer Warcraft

Самовилска Трговија На Големо 2017 Гроздобер Прилагодливи Куќа Мачка Прстен Мажите Модерен Симпатична

DEN 563.00
DEN 1103.52
-49 %
Достапност


Бидејќи на различни екран,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
006
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
R

Производи во категоријата