.

.

925 Sterling Silver Зголеми Цвет Отворено Ѕвони За Жени со Висок Квалитет Моден Стил Дама Подарок Спречи Allerg Фунта-сребро-накит

925 Sterling Silver Зголеми Цвет Отворено Ѕвони За Жени со Висок Квалитет Моден Стил Дама Подарок Спречи

DEN 361.00
DEN 397.44
-9 %
Достапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Flyleaf
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
62013544
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
8мм
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Потекло:
Кина Yiwu
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Големина:
open / The adjustable
R

Производи во категоријата