.

.

JEXXI Свадба Накит Печат 925 Sterling Silver Прстени За Жените Со Полни Бели Циркон Ангажман Партија Накит Бесплатен Превозот

JEXXI Свадба Накит Печат 925 Sterling Silver Прстени За Жените Со Полни Бели Циркон Ангажман Партија

DEN 182.00
DEN 280.80
-35 %
Достапност

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Конвертирање : 1 mm=0. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R57500
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
JEXXI
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
R

Производи во категоријата