.

.

JEXXI Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Прст Прстен во Собата За Жените Супер Луксузни Подароци За Љубител на Убави Роденден Накит

JEXXI Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Прст Прстен во Собата За Жените Супер Луксузни Подароци

DEN 293.00
DEN 450.24
-35 %
Достапност

Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
R56600
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Сребро.
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
R

Производи во категоријата