.

.

11MM Hyperbole Гроздобер Панк Ткаат Шема Титаниум Челик Коктел Прстен Мода Накит, Додаток За Човекот-LKNTSRG016F

11MM Hyperbole Гроздобер Панк Ткаат Шема Титаниум Челик Коктел Прстен Мода Накит, Додаток За Човекот-LKNTSRG016F

DEN 191.52
Достапност


11 MM Hyperbole Гроздобер Панк Ткаат Шема Титаниум Челик Коктел Прстен Мода Накит, Додаток За Човекот

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
11mm
Бренд Име:
BELLE FEMME
Метали Тип:
титаниум челик
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Hyperbole
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LKNTSRG016
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Орел
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
титаниум челик
прстен модели:
8,9,10,11(Америка Стандард)
прстен тежина:
12.6 g
Прстен ширина:
11mm
R

Производи во категоријата