.

.

Мажите накит мода Нерѓосувачки челик синџир фабрика прстени за мажи и жени

Мажите накит мода Нерѓосувачки челик синџир фабрика прстени за мажи и жени

DEN 168.00
DEN 186.72
-10 %
Достапност


Мажите накит мода Нерѓосувачки челик синџир фабрика прстени за мажи и жени
MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9 Тежина 10.0 g Ширина 12mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
12mm
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
CA1831
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Спиење Tracker
Производи име:
Нерѓосувачки челик синџир фабрика прстени за мажи и жени
Тежина:
10g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag
R

Производи во категоријата