.

.

MARFLO Прозорец Почиста Магија Глина Крпа Микрофибер Крпа Автомобил Мие со Детали Клеј Бар Подлога Авто Нега на Бојата со Brilliatech

MARFLO Прозорец Почиста Магија Глина Крпа Микрофибер Крпа Автомобил Мие со Детали Клеј Бар Подлога Авто

DEN 287.52
Достапност


повеќе безбедност и безбедноста на магијата глина крпа платно.)
пакет : 1pc/ bilister; 60pcs/картон;
Картон големина : 61*35*28cm околу 9,5 КИЛОГРАМИ
Превозот по Волумен Тежина за 11.
Сите магија глина крпа се исти користите метод, ве молиме да го следи подолу слики.чување на собна температура.
Автомобил Мие Магија Глина Крпа Крпа :
остава површина како мазна како стакло. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : измијте се со топла вода, пред да firest користете, чувајте ги надвор од директна сончева светлина.
повеќе безбедност и безбедноста на магијата глина крпа платно.
BT-6009 Магија Глина Платно (магијата глина крпа) S-Големина 19*18cm
Големина : 19*18cm
Боја : сина онлајн (прифати обичај различна боја/ црвен / жолта /сива/портокал/ и тн.

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Бренд Име:
MARFLO
Објектот Волумен:
19*18CM
Специјални Функции:
Автомобил Мие Магија Глина Микрофибер Крпа
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Автомобил Мие Магија Глина Крпа Платно
Микрофибер Магија Глина Крпа:
автомобил мие
R

Производи во категоријата