.

.

CQM1-OC222 Нови Оригинални Програмабилни Логички контролер

CQM1-OC222 Нови Оригинални Програмабилни Логички контролер

DEN 1632.00
Достапност

Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
.Вашето задоволство е секогаш наш БР.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
Answer : ___________________________ Note : Човек-направени уништување не се опфатени
Повратни информации&Контакт со нас на :
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.CQM1-OC222 Нови Оригинални Програмабилни Логички контролер
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.
**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.

Број На Модел На:
cqm1-oc222
Тип:
Растенијата
Излезен Напон (V):
Никој
Електрична Енергија Генератор Тип:
Други
R

Производи во категоријата