.

.

Бесплатен превозот Оригинални Проектор Светилка со станбен LT30LP / 50029555 за NEC LT25 / LT30 / LT25G / LT30G Проектори

Бесплатен превозот Оригинални Проектор Светилка со станбен LT30LP / 50029555 за NEC LT25 / LT30 / LT25G

DEN 4469.00
DEN 4704.00
-5 %
Достапност

Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .
Бесплатен превозот Оригинални Проектор Светилка со станбен LT30 LP / 50029555 за NEC LT25 / LT30 / LT25 G / LT30 G Проектори 1)Дел број : LT30 LP / 50029555
2)број на Моделот : За NEC LT25 / LT30 / LT25 G / LT30 G
3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќност : 200 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.

Број На Модел На:
LT30LP / 50029555
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CE
Карактеристики:
ОЕМ Светилка со Домување
Просечен Живот (часот):
2500
R

Производи во категоријата