.

.

RLC-077 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJD5226 / PJD5226w / PJD6353 / PJD6353s

RLC-077 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC PJD5226 / PJD5226w / PJD6353 / PJD6353s

DEN 1003.00
DEN 1056.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : RLC-077
2)број на Моделот : за VIEWSONIC PJD5226 / PJD5226w / PJD6353 / PJD6353s

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-077
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
120 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата