.

.

DT01123 Замена Проектор голи Светилка за HITACHI CP-D31N

DT01123 Замена Проектор голи Светилка за HITACHI CP-D31N

DEN 1364.00
DEN 1435.20
-5 %
Достапност


Опис
Име на производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : DT01123 Компатибилни Модели : За HITACHI CP-D31 N Гаранција : 150 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
Shippment
1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние се користи од DHL, UPS-от, EMS или слично да брод од објектот.
За повеќе информации за Зачувам,ве Молиме да ги погледнете :
escrow. Вашиот љубезно разбирање е високо ценет.com/escrow-faq/about-escrow/what-is-escrow. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел.
2 ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Ако сакате да платат помалку данок, контактирајте со нас.
3 ) : стоки ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање прифатени. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека've доби цел.

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
DT01123
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
210W
Карактеристики:
Сосема Нов Гол Светилка
R

Производи во категоријата