.

.

ЕТ-LAP98 Замена Проектор Светилка со станбен за PANASONIC PT-PX98

ЕТ-LAP98 Замена Проектор Светилка со станбен за PANASONIC PT-PX98

DEN 1322.00
DEN 1392.00
-5 %
Достапност


1)Дел број : ЕТ-LAP98
2)број на Моделот : за PANASONIC PT-PX98

Број На Модел На:
ЕТ-LAP98
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
275W
Карактеристики:
Светилка со Домување
R

Производи во категоријата