.

.

2R 132w Sharpy Зрак / Движи Главата на Вниманието 2R MSD Platinum Фаза Светлина Фаза Светилка со баласт

2R 132w Sharpy Зрак / Движи Главата на Вниманието 2R MSD Platinum Фаза Светлина Фаза Светилка со баласт

DEN 2644.00
DEN 2783.52
-5 %
Достапност


2 R 132w Sharpy Зрак / Движи Главата на Вниманието 2 R MSD Platinum Фаза Светлина Фаза Светилка со баласт Технички Параметар на 2r светилка :
Модел Не
Моќност
Светлината Центар
(mm)
Должина На Лак
Вкупна Должина
Животот Часа
Температура на боја
Прозрачна Флукс
Гори позиција
120 W 2 R
120 W
46
10
45
6000
8000
6000
Било
200 W 5 R
200 W
51
7
57.5
2000 година
8000
10000
Било
230 W 7 R
230 W
51
7
57.5
2000 година
8000
11200
Било
330 W 15 R
330 W
56
5
58
1000
7500
16000
Секој може да се обезбеди 2 R/ 5 R/ 7 R/ 15 R зрак светилка ( од starlight или јзу-усни ) со напојување.

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
2r 120w
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
120W
Карактеристики:
компатибилен светилка со баласт
R

Производи во категоријата